Akce


Obrázek uživatele adam hrubý

Wilder Kaiser 7/2019 aneb rehabilitace vol.2

Potom, co jsme s Oplatkem v Dolomitech otestovali, že i se zlomeným vazem se dá lézt, potom na mezisoustředění v Krkonoších vyzkoušeli, že se zlomeným krkem se dá i padat, jsme se rozhodli přeřadit na vyšší rychlost a vyrazili v půlce července do Kaiseru. Byl to rychlo výpad, kdy jsme za tři lezecký dny stihli vylézt dvě pěkný cesty na dva kopce a ještě pověsit dva pytle.

Obrázek uživatele adam hrubý

Rehabilitace v Dolomitech 6/2019

Jako každé jaro v posledních letech na mne zase přišlo nutkání létat. Skončilo to poletem 8 metrů na zem na Panťáku, následně letem vrtulníkem na moje pracoviště a posléze i novým kouskem železa v krku. Naštěstí mám široký páteřní kanál a dobrý svalový korzet, takže jsem šel brzo domů a mohl začít rehabilitovat. Ukázalo se, že zlomený krk a záda bolí daleko míň než zlomený kotník, tak jsme se po 5ti týdnech vypravili na lezecký rehabilitační pobyt do Dolomit do oblasti Paly. Sestava byla: Anička a Jirka (ferraty), Kačka (ferraty i lezení) a Oplatek + já (lezení).

Obrázek uživatele adam hrubý

Zima 2018 v Tatrách

Ahoj, nikdo sem nepíše, tak píšu alespoň já. Snad to alespoň někdo čte. Letos byly v Tatrách bezvadný podmínky, mokrý podzim a následně krutý mrazy se postaraly, kromě několika mrtvých turistů, taky o spoustu nateklých ledů a spoustu mixových cest v pěkných podmínkách.
Nejprve jsme byli s Ferdou první lednový víkend na Zbojandě, kde jsme se rozehřívali, zažili lezení jako v Ádru, kdy jsme podle průvodce a popisu cesty lezli na úplně jiný štít.

Obrázek uživatele adam hrubý

Dovolená na vltavské žule 2017

Ahoj,
do fotogalerie jsem přidal pár fotek z naší návštěvy u Oplatků v Chramostech. Byli jsme tam na prodloužený víkend na začátku července a bylo to bezva, skvěle se o nás starali, doporučuju návštěvu tam všem. Zde je odkaz na fotky, z lezení jich zas tak moc není, tak jsem tam dal i naše děti a kočky:
https://www.zonerama.com/homedik/Album/3400206

PS: to jsme jediní, který ještě trochu lezou a něco u toho občas vyfotí? Pište sem i někdo další :-).

Adam Hrubý

Obrázek uživatele adam hrubý

Rakousko - červen 2017

Ahoj, už jsem tu dlouho nic nenapsal:-). Podělím se o úspěchy ze skoro týdenního výpadu do Rakouska na začátku června. 9.6. ráno po službě upaluji na autobus a během dopoledne se přesouvám do Českých Budějovic, kde mne nabírá kamarád Tomáš z Olomouce a vyrážíme směr Franz Josefs Hohe do vysokých Taur. Cesta probíhá hladce, večer jsme na císařově parkovišti na Hoch Alpen Strasse. V sobotu ráno je šedivá deka a prší, tak ještě pro jistotu kontrolujeme telefonicky předpověd s Kačkou, ale má se to zlepšit, tak vyrážíme.

Obrázek uživatele adam hrubý

Rychlý výpad do Tannheimerských Alp 26.-28.5.2017

První společný prodloužený víkend bez dětí po několika letech, předpověď počasí dobrá, není co řešit. Ve čtvrtek sloužím, instruuji sestry, aby mě nebudily ani k zástavám a snažím se rychle usnout. Noc probíhá hladce, ráno rychle předat službu, rychle domu, rychle předat děti tchánovi a rychle vyrazit 600 km přes Mnichov do Nesselwanglu. Cesta probíhá hladce, jen už přibližně u Prahy se začíná ozývat strašidelný zvuk od zadního kola při brždění. Tak jedeme rychle, raději moc nebrzdíme, kolem půl páté jsme na parkovišti v Nesselwanglu pod Rote Fluhem.

Obrázek uživatele adam hrubý

Tisá - duben 2016

Ahoj,
je to tady už dost dlouho, co se tady něco objevilo, protože už zase bydlíme doma a já mám zase trochu víc času a už zase popolejzáme, pokusím se tady občas zase něco uveřejnit. A doufám, že nebudu sám. Tady je odkaz: https://www.zonerama.com/homedik/Album/1303468

Obrázek uživatele jakub

Expedice 2013

Loni v zimě jsme se vydali na výlet. Chtěli jsme navázat na hřebenovku Nízkých Tater. Pokusím se Vás několika následujícími řádky vtáhnout do děje toho, co se nám nakonec přihodilo, povedlo a po.....

http://homedik.zonerama.com/Album/320809

Navigace